USL1HR47MDD
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USL1HR47MDD
USL1HR47MDD Hakkında
Nichicon USL1HR47MDD, 0.47 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığı sayesinde çeşitli endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yer alabilir. 7.5 mA @ 10 kHz ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı devrelerde kullanım için tasarlanmıştır. Ürün, radial can paketinde sunulmakta olup through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V