USL1H2R2MDD
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USL1H2R2MDD
USL1H2R2MDD Hakkında
Nichicon USL1H2R2MDD, 2.2 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans ve -40°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 85°C'de 1000 saatlik ömür değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtering devrelerinde kullanılır. 28.5 mA ripple akımı kapasitesi 10 kHz'de mevcuttur. Ürün şu anda üretim dışıdır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V