USL1H100MDD
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USL1H100MDD
USL1H100MDD Hakkında
Nichicon USL1H100MDD, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile çalışan bu radial kuruluş bileşen, -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür (85°C'de) karakteristiğine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB üzerine klasik yöntemle yerleştirilir. 10 kHz'de 66 mA ve 120 Hz'de 44 mA ripple akım kapasitesi mevcuttur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 66 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 44 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V