USL1C220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
USL1C220M
USL1C220MDD Hakkında
Nichicon USL1C220MDD, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial montaj tipinde bir bileşendir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 1000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. Ripple akım yeteneği 10 kHz'de 66 mA ve 120 Hz'de 44 mA'dir. Through-hole PCB montajına uygun radyal kasa paketlemesiyle tasarlanmıştır. Analog filtre, güç kaynakları ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Not: Bu ürün üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 66 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 44 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V