USH1H220MPD
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USH1H220MPD
USH1H220MPD Hakkında
Nichicon USH1H220MPD, 22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal filtreleme ve dekappling devrelerde kullanılır. Through-hole montajına uygun radial, can tipinde paketlenmesiyle PCB'lere kolay entegrasyon sağlar. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 1000 saat ömrü garanti edilmektedir. ±20% tolerans ile standardize değerleri karşılar.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V