USH1H100MPD
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
USH1H100MPD
USH1H100MPD Hakkında
Nichicon USH1H100MPD, 10 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Radial montaj tipine sahip, through-hole yerleşim için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür @ 85°C özelliğine sahiptir. -25°C ile +85°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtre devreleri, ses uygulamaları ve düşük voltaj analog elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V