USH1C220MPD
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USH1C220M
USH1C220MPD Hakkında
Nichicon USH1C220MPD, 22 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal çalışma voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılma için tasarlanmıştır. Through-hole montajı destekleyen bu bileşen, -25°C ile 85°C arasındaki sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahip olan kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri, zamanlama uygulamaları ve ses frekansı filtresi uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V