USF1V6R8MDD1TP
CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USF1V6R8MDD1TP
USF1V6R8MDD1TP Hakkında
Nichicon tarafından üretilen USF1V6R8MDD1TP, 6.8 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi, through-hole bağlantısına sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında stabil çalışma gösterir. 1000 saatlik ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. ±20% tolerans ve 3.3 Ohm impedans değerleri ile karakterize edilmiştir. 120 Hz'de 35 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Gücü beslemek, sinyal işleme ve voltaj stabilizasyonu gerektiren devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Impedance 3.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V