USF1V330MDD1TE
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USF1V330MDD1TE
USF1V330MDD1TE Hakkında
Nichicon USF1V330MDD1TE, 33 µF kapasitanslı, 35 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole radial montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -55°C ile 105°C arasındadır ve 105°C'de 1000 saat ömrü bulunmaktadır. 100 kHz'de 200 mA, 120 Hz'de 100 mA ripple current kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılır. Parçanın üretimi sonlandırılmıştır (obsolete status).
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V