USF1V100MDD1TE
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USF1V100MDD1TE
USF1V100MDD1TE Hakkında
Nichicon USF1V100MDD1TE, 10 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj değerine sahip olan bu radial tipli kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 1.7 Ohm impedans değeri ile yüksek frekanslarda 110 mA, düşük frekanslarda 55 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere monte edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Ürün Obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 1.7 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 110 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V