USF1C150MDD1TP
CAP ALUM 15UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USF1C150MDD1TP
USF1C150MDD1TP Hakkında
Nichicon USF1C150MDD1TP, 15 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal montaj tipi ile Through Hole uygulamalarında kullanılır. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponentin toleransı ±20%'dir. Maksimum 35 mA ripple akımı 120 Hz'de taşıyabilir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-55°C ile 105°C arasında) ve 105°C'de 1000 saat yaşam süresi ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, ses devreleri ve filtrele işlemlerinde kullanılan bir komponenttir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
Impedance 3.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V