USF1A330MDD1TE
CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
USF1A330MDD1TE
USF1A330MDD1TE Hakkında
Nichicon USF1A330MDD1TE, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltajda tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Radial montaj tipinde, through-hole uygulamalar için üretilmiştir. 105°C'de 1000 saat ömür süresine sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uyum sağlar. 1.7 Ohm impedans değeri ile düşük frekans (120 Hz'de 55 mA) ve yüksek frekans (100 kHz'de 110 mA) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, zaman sabitleme devreleri ve sinyal işlemede kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 1.7 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 110 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V