USF1A101MDD1TE
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USF1A101MDD1TE
USF1A101MDD1TE Hakkında
Nichicon USF1A101MDD1TE, 100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir radial through-hole bileşendir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 1000 saatlik ömür ömrüne sahiptir. 100 kHz'de 200 mA ve 120 Hz'de 100 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Küçük sinyal işleme devreleri, filtrele, bypass ve desuplaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V