USF0J151MDD
CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USF0J151MDD
USF0J151MDD Hakkında
Nichicon USF0J151MDD, 150 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial Through Hole paketinde sunulan bu kondansatör, 500 mOhm impedansa ve ±20% toleransa sahiptir. 105°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. 100 kHz'de 200 mA ve 120 Hz'de 100 mA ripple akımı ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog filtre uygulamalarında kullanılabilir. Çalışma sıcaklık aralığı -55°C ile 105°C arasındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V