USA1V4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USA1V4R7MDD
USA1V4R7MDD Hakkında
Nichicon USA1V4R7MDD, 4.7 µF kapasitansına sahip radyal kutulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine ve 2000 saatlik ömürlü (85°C'de) özellikleriyle, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır. Through-hole montajı ile standart PCB'lere kolayca entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklı olup, 10 kHz'de 36 mA ripple akımı kapasitesiyle yüksek frekanslı uygulamalarda başarılı bir şekilde çalışır. Bileşen şu anda discontinued statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V