USA1HR47MDD
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USA1HR47MDD
USA1HR47MDD Hakkında
Nichicon USA1HR47MDD, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 0.47µF kapasitans değerine sahip bu komponent, 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi sunar. 10 kHz'de 7.5 mA, 120 Hz'de 5 mA ripple current özellikleri bulunmaktadır. Through hole montajı nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında uygulanabilir. Şu anda üretimi sonlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V