USA1H3R3MDD1TE
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USA1H3R3MDD1TE
USA1H3R3MDD1TE Hakkında
Nichicon USA1H3R3MDD1TE, 3.3 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, sinyal işleme devrelerinde ve AC/DC dönüştürücülerde yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegrasyonu sağlayan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında ±20% tolerans ile çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömrü garantili olup, 10 kHz'de 36 mA ve 120 Hz'de 24 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle kutupluluğu dikkate alınarak bağlanması gerekir. Ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V