USA1H220MDD1TE
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USA1H220MDD1TE
USA1H220MDD1TE Hakkında
Nichicon USA1H220MDD1TE, 22 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial montajlı bir komponenttir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ripple akımı özelliği 10 kHz'de 97.5 mA, 120 Hz'de 65 mA'dir. Power supply filtreleme, DC-DC dönüştürücüler ve analog devreler gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 97.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V