USA1H220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USA1H220MDD
USA1H220MDD Hakkında
Nichicon USA1H220MDD, 22 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu bileşen, 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 97.5 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through hole montajı ile PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilen bu komponentin parça statüsü Obsolete olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 97.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V