USA1C330MDD1TP
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USA1C330MDD1TP
USA1C330MDD1TP Hakkında
Nichicon USA1C330MDD1TP, 33 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V voltaj rating ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 85.5 mA ripple akım kapasitesine (10 kHz) ve 57 mA low frequency ripple akımına (120 Hz) sahiptir. Audio, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Ürün kullanım dışı (obsolete) durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 85.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 57 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V