USA1C220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USA1C220MDD
USA1C220MDD Hakkında
Nichicon USA1C220MDD, 22 µF kapasiteli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. Through-hole montajlı bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunur. ±20% tolerans seviyesi, 120 Hz'de 44 mA ripple akımı özellikleriyle gücü sistem filtrasyonu, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde uygulanır. Radial can paketlemesi ile PCB'ye kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 44 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V