USA1A101MDD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USA1A101MDD1TD
USA1A101MDD1TD Hakkında
Nichicon USA1A101MDD1TD, 100 µF kapasitansı ve 10V nominal voltajı ile tasarlanmış radial yapılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere dikey olarak monte edilir. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 144 mA ve 120 Hz'de 96 mA ripple akım kapasitesi vardır. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda filtreleme, AC kuplajı ve güç kaynağı stabilizasyonunda yaygın olarak kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 144 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 96 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V