USA1A101MDD
CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
USA1A101MDD
USA1A101MDD Hakkında
Nichicon USA1A101MDD, 100 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile düşük gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimleme yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi vardır. 10 kHz'de 144 mA, 120 Hz'de 96 mA ripple current kapasitesi ile ses uygulamaları, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı bulunmaktadır. Radial can paket tipindedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 144 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 96 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V