USA0J470MDD
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USA0J470MDD
USA0J470MDD Hakkında
USA0J470MDD, Nichicon tarafından üretilen 47 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile tasarlanmış, radial through-hole montaj tipine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 75 mA ve 120 Hz'de 50 mA ripple current kapasitesiyle, ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtreleme devreler ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Günümüzde üretilmeyen (obsolete) bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V