USA0J221MDD
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USA0J221MDD
USA0J221MDD Hakkında
Nichicon USA0J221MDD, 220µF kapasitansı ve 6.3V nominal voltajı ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole konnektörlerle PCB'ye doğrudan lehimlenmesi için uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz frekansında 195 mA ve 120 Hz'de 130 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Audio devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, şu anda üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 195 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V