USA0J220MDD1TE
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
USA0J220MDD1TE
USA0J220MDD1TE Hakkında
Nichicon USA0J220MDD1TE, 22 µF kapasitansı ve 6.3 V nominal voltajı ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devresi filtreleri ve sinyali düzeltme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 120 Hz'de 34 mA ripple akımı özelliğine sahiptir. Through Hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına kolayca entegre edilebilir. Ürün şu anda üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 34 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V