URZ2E470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ2E470MHD
URZ2E470MHD Hakkında
Nichicon URZ2E470MHD, 47 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole bağlantısı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 480 mA ve 120 Hz'de 300 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uyumludur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 480 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V