URZ2E220MHD
CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ2E220MHD
URZ2E220MHD Hakkında
Nichicon URZ2E220MHD, 22 µF kapasitansına ve 250V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB üzerine dikey yerleştirme için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında stabil çalışma sağlayan bu kondansatör, 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 10 kHz'de 320 mA ve 120 Hz'de 200 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses cihazları, endüstriyel kontrol sistemleri ve gücü yüksek devreler gibi alanlarda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 320 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V