URZ2E101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URZ2E101MHD
URZ2E101MHD Hakkında
Nichicon URZ2E101MHD, 100 µF kapasitanslı, 250V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere direkt entegrasyonu mümkündür. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür süresine sahiptir. 120 Hz'de 420 mA ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve aktif durumda temin edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V