URZ2D330MHD1TN
CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ2D330MHD1TN
URZ2D330MHD1TN Hakkında
Nichicon URZ2D330MHD1TN, 33 µF kapasitansına ve 200V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipiyle PCB'ye direkt entegre edilebilir. -40°C ile +105°C arasında güvenli çalışma aralığı sunar ve 1000 saatlik ömür garantisi (105°C'de) içerir. 10 kHz'de 400 mA, 120 Hz'de 250 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan standart bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 400 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V