URZ2D151MHD1TN
CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ2D151MHD1TN
URZ2D151MHD1TN Hakkında
Nichicon URZ2D151MHD1TN, 150 µF kapasitanslı, 200 V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 1000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans değerine göre üretilmiştir. 10 kHz'de 816 mA, 120 Hz'de 510 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri, timing ve coupling uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 816 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 510 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V