URZ2D101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URZ2D101MHD
URZ2D101MHD Hakkında
Nichicon URZ2D101MHD, 100 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltajında çalışan bu komponent, ±20% tolerans ile üretilmektedir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. Through hole montajı ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. 120 Hz'de 420 mA ripple akımını karşılayabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan endüstriyel standardı bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V