URZ2C101MRD6
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ2C101MRD6
URZ2C101MRD6 Hakkında
Nichicon URZ2C101MRD6, 100 µF kapasitanslı, 160V rated voltage ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta sunmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışır. 120 Hz'de 420 mA ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V