URZ2C101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URZ2C101MHD
URZ2C101MHD Hakkında
URZ2C101MHD, Nichicon tarafından üretilen radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 µF kapasitansa ve 160V voltaj rating'ine sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direkt olarak lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömrü destekler. ±20% toleranstır. 120 Hz'de 420 mA ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, audio amplifikatörler, kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Polar kondansatör olması nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gereklidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V