URZ2A4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ2A4R7MDD
URZ2A4R7MDD Hakkında
Nichicon URZ2A4R7MDD, 4.7 µF kapasitansli, 100V rated voltajli radial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaja uygun olan bu komponentin toleransı ±20% olup, 105°C'de 1000 saat ömür garantisi vermektedir. -55°C ile 105°C arası işletme sıcaklığında kullanılabilir. 120 Hz'de 32 mA ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC filtering ve energy storage uygulamalarında genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. Radial can paketlemesi ile kompakt devre tasarımlarına uyum sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 32 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V