URZ2A100MDD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ2A100MDD1TD
URZ2A100MDD1TD Hakkında
Nichicon URZ2A100MDD1TD, 10 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmıştır ve -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 1000 saat ömür süresine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, yüksek frekansta 100mA (10kHz) ve düşük frekansta 50mA (120Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Ürün, tüketici elektroniği, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda filtreleme ve depolama amaçlı olarak kullanılmıştır. Mevcut durum itibariyle üretim durdurulmuştur.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 100 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V