URZ1V222MHD1TN
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1V222MHD1TN
URZ1V222MHD1TN Hakkında
Nichicon URZ1V222MHD1TN, 2200µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip olan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ~ 105°C) çalışabilir. 1000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sunulur. Kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akım kapasitesi 1.2765A, düşük frekans (120 Hz) ripple akım kapasitesi ise 1.11A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2765 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V