URZ1V101MPD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1V101MPD1TD
URZ1V101MPD1TD Hakkında
Nichicon URZ1V101MPD1TD, 100 µF kapasitansı ve 35V nominal gerilim değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen ve 1000 saatlik ömüre sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 232,5 mA @ 10 kHz ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 232.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V