URZ1J470MPD
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1J470M
URZ1J470MPD Hakkında
Nichicon URZ1J470MPD, 47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63 V nominal voltaj değerine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 120 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve kapasitif uygulamalarda kullanılan bu kondansatör yerini alan modern alternatifler tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V