URZ1J331MHD1TO
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URZ1J331MHD1
URZ1J331MHD1TO Hakkında
Nichicon URZ1J331MHD1TO, 330 µF kapasitanslı, 63V voltaj değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilen bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 1000 saatlik ömür ömrüne (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan kondansatör, 10 kHz'de 765 mA ve 120 Hz'de 510 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri, elektrik aydınlatması, ses sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 765 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 510 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V