URZ1H471MHD1TN
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1H471MHD1TN
URZ1H471MHD1TN Hakkında
Nichicon URZ1H471MHD1TN, 470 µF kapasitans değerine ve 50V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 1000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı (-55°C ~ 105°C) sayesinde endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme, düzeltme ve zaman belirleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 810 mA ve 120 Hz'de 540 mA ripple akımı kapasitesi mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 810 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V