URZ1H2R2MDD1TD
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1H
URZ1H2R2MDD1TD Hakkında
Nichicon URZ1H2R2MDD1TD, 2.2 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial can tipi pakette sunulmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans değeri ile yapılmıştır. 10 kHz'de 36 mA ve 120 Hz'de 18 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Analog devrelerde, filtering, decoupling ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V