URZ1H2R2MDD1TA
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1H2R2MDD1
URZ1H2R2MDD1TA Hakkında
Nichicon URZ1H2R2MDD1TA alüminyum elektrolitik kondansatör, 2.2 µF kapasitans değeri ile 50V rated voltage için tasarlanmıştır. Radial montajlı through-hole paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 1000 saat ömür ile tasarlanmış olup, 10 kHz'de 36 mA ve 120 Hz'de 18 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V