URZ1H220MDD1TA
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URZ1H220MDD1TA
URZ1H220MDD1TA Hakkında
Nichicon URZ1H220MDD1TA, 22 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipi ile tasarlanmıştır ve 50V nominal voltaj için derecelendirilmiştir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 130 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, audio sistemleri, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Parça hali itibariyle Obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V