URZ1H102MHD1TN
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1H102MHD1TN
URZ1H102MHD1TN Hakkında
Nichicon URZ1H102MHD1TN, 1000µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 1000 saatlik ömür süresi (105°C'de) garantilenmiştir. ±20% tolerans değeri ile DC güç uygulamaları, filtreleme, depolama ve stabilizasyon görevlerinde etkin bir çözüm sunar. 10 kHz'de 954.5 mA ve 120 Hz'de 830 mA ripple akım kapasitesi sayesinde anahtarlamalı güç kaynakları ve audio devreleri gibi çeşitli endüstriyel ve tüketim elektroniği uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 954.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V