URZ1H102MHD
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1H102MHD
URZ1H102MHD Hakkında
Nichicon URZ1H102MHD, 1000 µF kapasitanslı, 50V rated voltage ile çalışan radial kutulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 1000 saat 105°C'de ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 954.5 mA @ 10 kHz ve 830 mA @ 120 Hz ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 954.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V