URZ1H101MPD
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1H101MPD
URZ1H101MPD Hakkında
Nichicon URZ1H101MPD, 100 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışır. Radial, can paketinde sunulan kondansatör, through-hole montajı destekler. 1000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans ile tasarlanan bileşen, 10 kHz'de 255 mA ve 120 Hz'de 170 mA ripple akım değerlerine sahiptir. Gücü sabit hale getirme, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 255 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V