URZ1E472MHD1TN
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1E472MHD1TN
URZ1E472MHD1TN Hakkında
Nichicon URZ1E472MHD1TN, 4700µF kapasitesinde radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür süresi sunmaktadır. Through hole montajı ile PCB'lere direk lehimleme yöntemiyle bağlanabilir. 10 kHz'de 1.69A ve 120 Hz'de 1.47A ripple akım kapasitesi ile düşük frekans filtreleme, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel DC deşarj uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6905 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V