URZ1E221MPD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1E221MPD1TD
URZ1E221MPD1TD Hakkında
Nichicon URZ1E221MPD1TD, 220 µF kapasitansya sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 1000 saat 105°C ömür karakteristiğine sahiptir. Radial, Can paket tipinde sunulan bu kondansatör, through-hole montajı destekler. 10 kHz'de 330 mA ve 120 Hz'de 220 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle sunulan URZ1E221MPD1TD, gücü filtreleme, zaman sabitleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 330 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 220 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V