URZ1E220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URZ1E220MDD
URZ1E220MDD Hakkında
Nichicon URZ1E220MDD, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radyal bağlantılı kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve süreci stabilizasyon devrelerinde yer alır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür sunmaktadır. 110 mA (10 kHz) ve 55 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahip olan komponent, ±20% tolerans değeriyle üretilmiştir. Through-hole montaj tipinde radial kutulu paket yapısı endüstriyel ve tüketici uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Bileşen obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 110 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V